• slidebg1
  O SLUŽBĚ
   
   
  NABÍDKA
  ZKUŠENOSTI | SPOLEHLIVOST | EFEKTIVITA

O DIGI TV

Vítejte ve společnosti DIGI TV, Chceme Vás ujistit, že vynaložíme veškeré úsilí k tomu, aby naše služby obohatily vaše očekávání a uspokojily vaše potřeby. Zobrazování televizních kanálů je neustále se vyvíjející oblast, kde jsme se rozhodli vyvíjet se na úkor Vás a nabídnout Vám atraktivní kombinace TV programů všech žánrů. Jste pro nás středem našeho vývoje!

Rádi bychom Vás ujistili, že naším cílem je být spolehlivým partnerem, který pro Vás identifikuje a vybere jen ty nejlepší služby. Nevíte, jak se správně rozhodnout?

 • 50% sleva na 6 měsíců
 • Komplet satelitní vybavení za 1,-
 • Montáž Flix technikem ZDARMA
 • Výborný klientský servis
 • Programová nabídka pro celou rodinu
 • Dostupnost po celé ČR

Proto jsme pro Vás, sestavili atraktivní programovou nabídku za cenu, kterou byste od nás rozhodně nečekali. Zajistíme a udržíme důvěryhodné programy, které prokazatelně a pozitivně naladí vaši náladu za unikátní cenu. Pevně věříme, že s námi najdete tu správnou volbu.

Proč koupit Flix TV

50% Sleva

Televizní balíčky Dobrá TV a Lepší TV nyní s exklusivní slevou 50% na celých 6 měsíců.

Satelitní komplet

Kompletní satelitní vybavení včetně montáže Flix technikem za pouhou 1,- Kč.

Stejná cena

Máte jistotu garantované ceny. My v průběhu hry cenu neměníme, je taková, jakou Vám řekneme na začátku.

HD programy

Máte na výběr z mnoha HD programů. A stále budeme HD programy přidávat.

Dostupnost služby

Dostupnost satelitní televize Flix TV máme na celém území ČR.

Ty NEJ programy

Prestižní filmové a dokumentární programy, můžete v klidu sledovat již v základní nabídce.

Balíčky Flix TV

-50% 199,- měsíčně

Balíček LEPŠÍ TV

 • Kompletní satelitní vybavení dostanete za 1,-
 • Prvních 6 měsíců služby s 50% slevou
 • 91 Programů | 25 HD Programů
 • Montáž DIGI technikem - ZDARMA
 • Dostupnost služby je po celé ČR
 • 50% sleva HBO MaxPak + 139,- Kč/měs.
 • 50% sleva AKTIVNÍ "pro dospělé" + 99,- Kč/měs.
 • Od 7. měsíce 399,- Kč/měs.

Celých 6 měsíců máte nyní za 50%!

Nerozmýšlejte a využijte tuto jedinečnou šanci, získat nejvýhodnější satelitní a zároveň televizní zábavu, a to pro celou rodinu!

Zavolejte nám +420 721 304 634 nebo nám NAPIŠTE

Instalace a technické informace

Instalace, montáž a průběh

Montáž satelitní televize probíhá zpravidla do 4 dnů od objednání služby. Avšak z 59% jsou služby namontované dříve.

Ihned po objednání služby DIGI TV:

Vybranou službu satelitního vysílání DIGI TV s Vámi v rámci korektnosti VŽDY telefonicky rekapitulujeme a případně doplníme údaje či chybějící informace potřebné pro technika. Objednávka projde prvotním technickým šetřením a následně je předána přímo konkrétnímu technikovi, který se s Vámi do 24 hodin spojí. Přesný termín instalace daným technikem je již na Vaší vzájemné domluvě. Naši technici jsou velice flexibilní, k dispozici častokrát i v podvečerních hodinách a někteří i o víkendech. Díky rozsáhlé regionální síti techniků, kterou disponujeme, si vždy můžete být jisti stoprocentní kvalitou odvedené práce. Následně ve stanoveném termínu k Vám technik dorazí, provede kompletní odbornou montáž a službu zaktivuje.

Standardní satelitní vybavení

Satelitní HD PŘIJÍMAČ nebo CA MODUL DIGI TV, satelitní parabola 85 cm, standardní držák paraboly na zeď, odpovídající konvertor, 10m Koaxiálního kabelu, 2x F konektor a drobný instalační materiál

Informace o úkonech

Výjezd technika po celé ČR, odborná montáž satelitního vybavení, nastavení paraboly na pozici 16°E pro příjem družice Eutelsat, naladění programových stanic, zprovoznění a aktivace karty v poskytnutém přijímači či modulu. Během prvních 15 dní od instalace, poběží ZDARMA kompletní programová nabídka. Platba za programovou nabídku se hradí bezhotovostně přes účet či na poště složenkou. Po 12 měsících lze na dva měsíce službu přerušit "na prázdniny". Lze též změnit programovou nabídku směrem ke dražší i k levnější.

Otázky a odpovědi

Vyplňte a odešlete formulář a my Vám zavoláme, nebo nás můžete rovnou kontaktovat na tel

Můžete, pokud splňuje technické parametry pro příjem naší služby. Nebo využijte náš box, který splňuje standardy vysoké kvality a který od nás dostanete za pouhou 1,- Kč. DIGI TV je unikátní mezi ostatními poskytovateli, jelikož cena FlixBoxu je zahrnuta v ceně základní nabídky při uzavření smlouvy se závazkem 24 měsíců a dodržení smluvních podmínek. Originální satelitní přijímač FlixBox je vybaven automatickým laděním a řazením programů pro snadnou obsluhu, nebo můžete jednoduše měnit pořadí kanálů tak, jak Vám to vyhovuje

Ano, ihned po instalaci a uzavření smlouvy je služba aktivní.

Pro příjem naší služby potřebujete parabolu a další zařízení, které od nás také obdržíte při uzavření smlouvy. Naši profesionální technici se o vše postarají a profesionálně Vám zařízení namontují.

Nemusíte se ničeho obávat, se vším Vám rádi poradíme a pomůžeme. Kontaktujte nás pro více informací.

Nezávazný poptávkový formulář


Nebo nám zavolejte

Pomůžeme Vám s výběrem