• slidebg1
  PROFI SLUŽBY
   
   
  FOX AGENCY s.r.o.
  ZKUŠENOSTI | SPOLEHLIVOST | EFEKTIVITA

Analýza trhu

Nabízíme detailní analýzy komunikačních nástrojů, produktů a výzkumu, které vám zajistí veškeré potřebné informace. Něco o analýze trhu: Bez znalosti trhu je velmi obtížné zvolit správnou strategii, správně zacílit či zvolit odpovídající marketingové nástroje. Nabízíme detailní analýzy komunikace, komunikačních nástrojů, produktů a výzkumy. Připravíme pro Vás detailní průzkum trhu, postavení vašeho produktu na trhu analýzu komunikace konkurence.

Provoz prodejních míst

Naše činnost podporuje efektivitu provozu prodejních míst různých velikostí. Poskytováním našich služeb je zjednodušovat práci Vaší firmě a tím ji vést ke zdravému provozu a prosperujícímu prodeji. Důsledkem zdravého provozu je pak dostatek času na prohlubování Vašich odborných znalostí a zvyšování profesionality poskytovaných služeb.

Marketingový výzkum

Zkoumáme přístup, postoje a názory zákazníka ke konkrétním výrobkům nebo službám. Mezi hlavní metody průzkumu patří: písemné, telefonické, osobní, elektronické a otazování a pozorování. Průzkum trhu uděláme za Vás: dotazník, sběr dat, analýzu i závěry. Cenově dostupné výzkumy i pro menší firmy srozumitelným stylem. Hledáte odpovědi na otázky typu: Co? Kolik? Jak často?

Obchodní aktivity

Dle požadavku klienta nastavíme kritéria. Vygenerujeme efektivní obchodní a marketingovou jednotku ve Vašem firemním prostředí. Dosáhneme efektu, přínos pro jednotlivce, přínos pro podnik.

Návrh strategie

Cílem návrhu strategie, je primárně zaujmout zákazníka o daný produkt nebo značku a vyvolat poptávku. Náš tým odborníků Vám na základě našich znalostí a zkušeností sestaví tu nejefektivnější komunikační strategii pro dosažení Vašich cílů. Ta spočívá nejen ve výběru správného komunikačního mixu a tvorbě mediaplánu, ale také ve volbě sdělení a jeho kreativního ztvárnění.

Full servis

Co v našem pojetí znamená "fullservis"? Pokud hledáte opravdu komplexní službu (od analýzy, poradenství, správného návrhu strategie, realizace až ke konečnému vyhodnocení), můžeme vám takovou službu nabídnout. Neúkolujeme vás, navrhujeme finální řešení, které vám předkládáme a obhajujeme.

Máte zájem o naše služby?

Pokud máte zájem o dlouhodobou, nebo i krátkodobou (jednorázovou) spolupráci, či máte jen konkrétní dotaz, neváhejte a napište nám!

Fox Agency s.r.o.

FOX Agency je přesně to, co hledáte. PRACOVNÍ A PERSONÁLNÍ AGENTURA.

Jsme agentura práce,zaměřující se na zprostředkování zaměstnanců pro zaměstnávání ve všech oborech a odvětvích pro ČR i EU. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.

Náš propracovaný obchodní kanál a pokrytí, přináší velké možnosti potenciálu pro distribuci produktů a služeb směrem k široké spotřebitelské veřejnosti bez ohledu na věk, zaměření nebo postavení cílové skupiny.

Fox Agency s.r.o. přispívá k dosažení podnikových cílů a snižuje náklady na administrativu.


Proč vybrat nás

 • Zkušenosti
 • Spolehlivost
 • Efektivita
 • Kreativita
 • Profesionalita
 • Loajalita