• slidebg1
    O SPOLEČNOSTI
     
     
    FOX AGENCY s.r.o.
    ZKUŠENOSTI | SPOLEHLIVOST | EFEKTIVITA

FOX AGENCY JE PŘESNĚ TO, CO HLEDÁTE, PRACOVNÍ AGENTURA.

Jsme agentura práce,zaměřující se na zprostředkování zaměstnanců pro zaměstnávání ve všech oborech a odvětvích pro ČR i EU. Naším cílem je oboustranná spokojenost nejen na straně našich partnerů, ale také na straně zaměstnanců, které zprostředkováváme. Naší vizí je harmonizace vztahů mezi zaměstnavatelem a zaměstnanci jdoucí ruku v ruce s organizací práce a kontrolou jakosti práce. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.

Náš propracovaný obchodní kanál a pokrytí, přináší velké možnosti potenciálu pro distribuci produktů a služeb směrem k široké spotřebitelské veřejnosti bez ohledu na věk, zaměření nebo postavení cílové skupiny.

Fox Agency s.r.o. přispívá k dosažení podnikových cílů a snižuje náklady na administrativu. Technicky zabezpečí provoz, zajistí velkou úsporu času vedoucích pracovníků společnosti a řeší kompletní zajištění klientského servisu. Stanoví komunikační zadání spojené s kontrolou, řízením a reportingem, toto vše převezme náš projektový tým, který se na tuto část obchodu specializuje.


Naše mise

1
ZKUŠENOSTI

Jsme pečlivě připraveni na požadavky našich klientů a snažíme se vždy uspokojit jejich potřeby, které po nás vyžadují.

2
SPOLEHLIVOST

U nás je prioritou, vytváření platformy pro rozvoj a šíření osvěty v oblasti spolehlivosti kvality produktů a služeb.

3
EFEKTIVITA

Zajištění optimálního vztahu náročnosti přípravy a kontrolovatelnosti obchodních výsledků.


Naše filozofie

je pochopit, posoudit, čím jsme pro klienta prospěšní, v čem mu můžeme pomoci. S našimi klienty udržujeme dlouhodobé a pevné vztahy. Toho jsme docílili svědomitým přístupem a sledováním nejnovějších trendů.

Náš mladý a progresivní tým ke své práci přistupuje se stoprocentním nasazením. Předpokladem pro fungování celé společnosti je, aby se vynaložené investice nejen vrátily, ale také zúročily a přispěly k dosažení podnikových cílů.

Z této filozofie vyplývá i dlouhodobý cíl naší společnosti, který je založen na poskytování efektivních a odborných služeb v oblasti financí, obchodu a marketingu.


Naši klienti

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Nerozdělujeme klienty na malé a velké, každou zadanou práci řešíme odpovědně a s odhodláním. V rámci úzkého kontaktu se zákazníky máme dohled nad všemi manažerskými funkcemi. Každou zakázku má v kompetenci daný odpovědný projektový konzultant.

Ten řeší kompletní zajištění klientského servisu a stanoví komunikační zadání. Specifikuje rozsah plnění a nástroje komunikace. Přidělené zakázce či spolupráci věnuje veškerý potřebný čas a přebírá za ni plnou odpovědnost od počátku, přes realizaci až do samotného finále.

Díky naší práci, spolehlivosti a přístupu jsme získali nejrůznější ocenění partnerů a našich služeb využilo již mnoho společností, které se postupně staly vzácnými klienty, s nimiž udržujeme pevné a dlouhodobé vztahy, kterých si velice vážíme. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě.